Busy do Holandii łódzkie i dolnośląskie

Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa

Realizujemy busy do Holandii łódzkie i dolnośląskie. Według danych przedstawionych przez Holenderski Urząd Statystyczny (CBS), w grudniu 2019 r. w Niderlandach mieszkało ponad 198 tysięcy Polaków, a według prognoz liczba ta nadal się zwiększa. Nic dziwnego — przyciąga ich przede wszystkim wyższy poziom zarobków dla mniej wykwalifikowanych pracowników oraz fachowców niż w ojczyźnie. Jednak Holandia przyciąga nie tylko emigrantów zarobkowych. To też popularny cel podróży turystów. Jak się do niej dostać? Oczywiście opcji jest wiele. Przeczytaj, dlaczego busy do Holandii to jedna z najkorzystniejszych i dlaczego to na taką formę transportu decyduje się coraz więcej osób. Województwo łódzkie to miejsce, z którego ruszamy w środkową cześć Niemiec. Bus może po Ciebie podjechać do miast takich jak: Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa. Sprawdź dokładną trasę w odpowiedniej zakładce.

Doświadczenie (szczególnie starszego pokolenia) z busami bywa dalekie od pozytywnego. Przed kilkunastoma latami takiej podróży daleko było do komfortowej. Na szczęście stare, pozbawione klimatyzacji i ogrzewania pojazdy to relikt przeszłości. Dzisiaj przewoźnicy mają w swojej flocie busy do Holandii, które spełniają najwyższe standardy. Wygodne fotele z podłokietnikami i zagłówkami, dużo miejsca na rozprostowanie nóg, Wi-Fi – to tylko część udogodnień, których mogą być pewni pasażerowie wybierający przewozy do Holandii Amigos. Wykonując busy do Holandii najczęściej jeździmy do miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda.

busy łódzkie Holandia

ZAMÓW BUS DO HOLANDII!

CODZIENNIE, OD DRZWI DO DRZWI, TANI BUS

BUS HOLANDIA ŁÓDZKIE - CODZIENNIE

Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda

Kolejną zaletą i przewagą transportu do Holandii busem jest fakt, że w Amigos przewozimy pasażerów codziennie — od poniedziałku do niedzieli. To szczególnie ważne, jeżeli zdecydujesz się na wyjazd spontanicznie — na ostatnią chwilę. Wystarczy zadzwonić do Amigos i ustalić szczegóły podróży, takie jak adres odbioru. Oczywiście, samoloty też mają swoje zalety np. krótki czas lotu. Jednak wiąże się on z większymi formalnościami m.in. dotyczącymi odprawy. Dla tych, którzy chcą zrelaksować się podczas przejazdu — wejść do busa przed swoim domem i wyjść z niego pod samym adresem docelowym — Amigos to najodpowiedniejszy transport do Holandii. Nie będziesz musiał się martwić niczym, a wykwalifikowani kierowcy i obsługa zadbają o bezpieczeństwo oraz komfort na drodze. Warto zaznaczyć także, że wybierając Amigos, masz pewność, że pojedziesz najszybszą sprawdzoną trasą, a nasze busy wyposażone są systemy nawigacji z funkcją omijania utrudnień.

Z Polski bus wyjeżdża z miast takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Zduńska Wola, Bełchatów, Radomsko, Sieradz, Wrocław, Bielawa, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oleśnica, Oława, Strzegom, Strzelin, Wałbrzych, Zgorzelec, Częstochowa, Opole, Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Kalisz, Kępno, Krotoszyn, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Zielona Góra, Żary, Żagań.

PRZEWOZY DO HOLANDII DOLNOŚLĄSKIE

Ważnym powodem, dlaczego podróżni wybierają busy do Holandii, jest ich cena. Za przejazd zapłacisz mniej niż za podróż samochodem osobowym (szczególnie biorąc pod uwagę obecne ceny paliwa) czy lot samolotem. W przypadku przewozów do Holandii z Amigos cena zaczyna już od 250 zł lub 60 euro! Dbamy o to, aby nasze przejazdy były przystępne dla każdego pasażera — tanie i jednocześnie zapewniające najwyższy komfort. Kolejną przewagą, jaką mają busy z Polski do Holandii np. nad transportem lotniczym, jest to, że pasażerowie są odbierani ze wskazanego adresu w Polsce i dowożeni pod konkretny adres w Holandii. To tak zwana usługa door to door, którą oferujemy także w Amigos. W przypadku podróży samolotem konieczne jest zadbanie o transport z lotniska do ostatecznego celu podróży, co nie jest wygodne i nastręcza dodatkowych problemów. Często przewozy dotyczą miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda.

Zobacz także: busy łódzkie Niemcy

busy dolnośląskie Holandia

BUSY HOLANDIA POLSKA ŁÓDZKIE FAQ

Jaki region obsługują przewozy Amigos?

Busy Amigos obsługują całe województwo łódzkie i dolnośląskie oraz pobliskie województwa wzdłuż trasy na Holandię. Najczęściej to miasta; Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa.

Czy wasze busy jeżdżą w dowolną część Holandii?

Obsługujemy centralną i dolną część Holandii według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Busy do innych części Holandii można umówić telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu do dowolnej części tego kraju.

W jakie dni tygodnia kursujecie?

Codziennie jeździmy do Niemiec, Holandii i z powrotem. Wyjeżdżamy od godziny 16:00 w celu uniknięcia ruchu ulicznego.

Gdzie najczęściej jeżdżą busy do Holandii?

Realizujemy regularnie busy do miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda.

4.6/5 - (38 głosów)