Busy do Holandii

Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa, Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie

Codziennie realizujemy busy do Holandii przez województwa łódzkie, dolnośląskie i okolice. Według danych przedstawionych przez Holenderski Urząd Statystyczny (CBS), w grudniu 2019 r. w Niderlandach mieszkało ponad 198 tysięcy Polaków, a według prognoz liczba ta nadal się zwiększa. Nic dziwnego — przyciąga ich przede wszystkim wyższy poziom zarobków dla mniej wykwalifikowanych pracowników oraz fachowców niż w ojczyźnie. Jednak Holandia przyciąga nie tylko emigrantów zarobkowych. To też popularny cel podróży turystów. Jak się do niej dostać? Oczywiście opcji jest wiele. Przeczytaj, dlaczego busy z Polski do Holandii to jedna z najkorzystniejszych i dlaczego to na taką formę transportu decyduje się coraz więcej osób. Województwo łódzkie to miejsce, z którego ruszamy w środkową cześć Niemiec. Bus może po Ciebie podjechać do miast takich jak: Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa. Sprawdź dokładną trasę, którą obsługują przewozy do Holandii w odpowiedniej zakładce.

Doświadczenie (szczególnie starszego pokolenia) z busami bywa dalekie od pozytywnego. Przed kilkunastoma latami takiej podróży daleko było do komfortowej. Na szczęście stare, pozbawione klimatyzacji i ogrzewania pojazdy to relikt przeszłości. Dzisiaj przewoźnicy mają w swojej flocie busy do Holandii, które spełniają najwyższe standardy. Wygodne fotele z podłokietnikami i zagłówkami, dużo miejsca na rozprostowanie nóg, Wi-Fi – to tylko część udogodnień, których mogą być pewni pasażerowie wybierający przewozy do Holandii Amigos. Wykonując busy Polska Holandia najczęściej jeździmy do miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda.

z

busy do Holandii

ZAMÓW BUS DO HOLANDII!

PRZEWOZY DO HOLANDII CODZIENNIE, OD DRZWI DO DRZWI, TANI BUS

BUS HOLANDIA DOLNOŚLĄSKIE CODZIENNIE

Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda

Kolejną zaletą i przewagą transportu do Holandii busem jest fakt, że w Amigos przewozimy pasażerów codziennie — od poniedziałku do niedzieli. To szczególnie ważne, jeżeli zdecydujesz się na wyjazd spontanicznie — na ostatnią chwilę. Wystarczy zadzwonić do Amigos i ustalić szczegóły podróży, takie jak adres odbioru. Oczywiście, samoloty też mają swoje zalety np. krótki czas lotu. Jednak wiąże się on z większymi formalnościami m.in. dotyczącymi odprawy. Dla tych, którzy chcą zrelaksować się podczas przejazdu — wejść do busa przed swoim domem i wyjść z niego pod samym adresem docelowym — Amigos to najodpowiedniejsze busy do Holandii. Nie będziesz musiał się martwić niczym, a wykwalifikowani kierowcy i obsługa zadbają o bezpieczeństwo oraz komfort na drodze. Warto zaznaczyć także, że wybierając Amigos, masz pewność, że pojedziesz najszybszą sprawdzoną trasą, a nasze busy wyposażone są systemy nawigacji z funkcją omijania utrudnień.

Bus Polska Holandia wyjeżdża z miast takich jak: Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Zduńska Wola, Bełchatów, Radomsko, Sieradz, Wrocław, Bielawa, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Oleśnica, Oława, Strzegom, Strzelin, Wałbrzych, Zgorzelec, Częstochowa, Opole, Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Kalisz, Kępno, Krotoszyn, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Zielona Góra, Żary, Żagań.

PRZEWOZY DO HOLANDII DOLNOŚLĄSKIE i ŁÓDZKIE

Ważnym powodem, dlaczego podróżni wybierają busy do Holandii, jest ich cena. Za przejazd zapłacisz mniej niż za podróż samochodem osobowym (szczególnie biorąc pod uwagę obecne ceny paliwa) czy lot samolotem. W przypadku przewozów do Holandii z Amigos cena zaczyna już od 250 zł lub 60 euro! Dbamy o to, aby nasze przejazdy były przystępne dla każdego pasażera — tanie i jednocześnie zapewniające najwyższy komfort. Kolejną przewagą, jaką mają busy z Polski do Holandii np. nad transportem lotniczym, jest to, że pasażerowie są odbierani ze wskazanego adresu w Polsce i dowożeni pod konkretny adres w Holandii. To tak zwana usługa door to door, którą oferujemy także w Amigos. W przypadku podróży samolotem konieczne jest zadbanie o transport z lotniska do ostatecznego celu podróży, co nie jest wygodne i nastręcza dodatkowych problemów. Często przewozy do Holandii dotyczą miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda.

Zobacz także: busy do Niemiec

bus do holandii

BUSY HOLANDIA POLSKA - FAQ

Jeśli szukasz wygodnej i komfortowej podróży z Polski do Holandii lub z Holandii do Polski, to Amigos jest idealnym wyborem dla Ciebie. Nasza firma oferuje codzienne busy do Holandii, które zapewniają wygodną i bezpieczną podróż. Nasze busy są w pełni nowoczesne i wyposażone w najlepsze udogodnienia, aby zapewnić naszym pasażerom komfortowy i przyjemny dojazd.

W Amigos cenimy sobie nie tylko wygodę, ale także oszczędność naszych klientów. Dlatego nasze busy z Holandii do Polski są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest konkurencyjna i dostępna dla wszystkich, którzy chcą uniknąć kosztownych i nieprzyjemnych podróży.

Amigos to firma, która dba o swoich klientów i zawsze stara się zapewnić im najlepszą usługę. Nasze busy z Polski do Holandii i z Holandii do Polski są prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych kierowców, którzy zapewnią bezpieczną i sprawną podróż.

Jeśli szukasz wygodnego i taniego dojazdu z Polski do Holandii lub z Holandii do Polski, to Amigos jest idealnym wyborem dla Ciebie. Zarezerwuj swoją podróż już dziś i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać z naszą usługą. Busy Polska Holandia i Bus Polska Holandia to nasze specjalności, dlatego nie wahaj się i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Jaki region obsługują busy do Holandii Amigos?

Busy do Holandii Amigos obsługują całe województwo łódzkie i dolnośląskie oraz pobliskie województwa wzdłuż trasy na Holandię. Najczęściej to miasta; Łódź, Kalisz, Opole, Legnica, Zielona Góra, Wrocław, Częstochowa.

Czy wasze busy jeżdżą w dowolną część Holandii?

Obsługujemy centralną i dolną część Holandii według trasy zaznaczonej na mapie na naszej stronie. Busy do innych części Holandii można umówić telefonicznie. Dla grup zorganizowanych oferujemy możliwość wyjazdu do dowolnej części tego kraju.

W jakie dni tygodnia kursujecie?

Busy do Holandii odbywają się codziennie tam i z powrotem. Wyjeżdżamy od godziny 16:00 w celu uniknięcia ruchu ulicznego.

Gdzie najczęściej jeżdżą busy do Holandii?

Realizujemy regularnie przewozy i busy do miast: Arnhem, Zwolle, Amsterdam, Utrecht, Haga, Rotterdam, Eindhoven, Breda, Lejda i innych mniejszych miejscowości.

4.5/5 - (47 głosów)